Як не знайти «підходящу» людину для створення сім’ї, а СТАТИ нею дізналися слухачі курсів підготовки молоді до подружнього життя!

Справжній шквал емоцій та відвертих запитань у студентів І та ІV курсів Шосткинського інституту викликало вступне заняття циклу лекцій курсу «Підготовка до щасливого життя в подружжі». Молодь дізналася про сумну статистику кількості розлучень, яка, на жаль, останнім часом зростає. Виявляється, головна причина цього факту – зміна цінностей у суспільстві та непідготовленість юнаків та дівчат до створення сім’ї.
Студенти вже не раз чули такі жадані слова: «Я тебе кохаю!», проте лише одиниці запитали в тих, хто це промовив: «А що для тебе означає любити?». Виявляється, міцні подружні стосунки будуються саме на любові, яка є рішенням самозречення, бажанням жити заради добра і щастя іншої людини все своє життя. Це стало відкриттям для студентства, адже більшість молодих людей вважали, що любов і закоханість – це одне й те ж. Молодь дізналася про основні засади, на яких, окрім любові, базується міцна сім’я,- довіра, вірність і чесність. Кожне з цих понять постало перед майбутніми чоловіками та дружинами по-новому - більш ширше та ґрунтовніше.
Подібних зустрічей у формі діалогу за чашкою чаю з курсу «Підготовка до щасливого життя в подружжі» планується провести ще 11. І студенти дізнаються, чи можна жити в сім’ї і не конфліктувати, наскільки важливо навчитися по-справжньому пробачати, як формувати сімейний бюджет та скільки треба зустрічатися, аби точно зрозуміти – нарешті, одружуватися варто! Окрім психолога, зі студентами про репродуктивне здоров’я та плідність поговорить лікар-акушер, а про духовні аспекти родинного життя та етичні норми стосунків у подружжі – священник. Набір на курси триває, кожен охочий може долучитися в будь-який момент, запрошуються також і вже одружені пари! Довідки за телефоном: (095)-404-49-76.