Конференція представників студентського самоврядування

Представники студентського самоврядування Шосткинського інституту взяли участь у роботі конференції, що пройшла на базі СумДУ. Студенти обговорювали звіт про роботу студентського самоврядування університету за період 2013-2015 рр., зміни та доповнення до положення «Про студентське самоврядування», викликані новим Законом «Про вищу освіту», у якому прописані нові обов’язки та права органів студентського самоврядування, зокрема новий механізм виборів студентського ректора, що передбачає присутність 5 представників від кожного структурного підрозділу. На конференції також було затверджено списки до виборчої комісії та наглядової ради, до яких увійшли і студенти Шосткинського інституту.

На сторінку Студенти >>>