ІІ етап фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2013»

Пройшов ІІ етап фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2013», у якому взяли участь студенти Шостки та Глухова - переможці попереднього туру. Програма включала такі номінації: народний та естрадний вокал; класична, народна та сучасна хореографія; театральне мистецтво; інструментальна музика; образотворче і декоративно-прикладне мистецтво, оригінальний жанр.
Представницьке журі, до складу якого входили викладачі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, радник студентського ректора СНАУ, заступник студентського ректора СДПУ ім. А.С.Макаренка, голова студентського парламенту Сумської філії ХНУВС, очолюване заступником начальника управління у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської обласної державної адміністрації Козолуп Ірини Федорівни, оцінювало майстерність, сценічну культуру, артистизм і оригінальність виконання, відповідність репертуару можливостям колективу, відображення студентської тематики в номерах юних артистів.
Глядачі гучними оплесками зустрічали юнаків та дівчат, які зачаровували зал чудовим співом, запальними танцями, дивували талантом перевтілення, прагнучи виступити якомога вдаліше. Адже перемога в студентському фестивалі дає право на участь у гала-концерті, що відбудеться 17 травня в м. Сумах.
Серед переможців конкурсу наші студенти: у номінації хореографічні колективи беззаперечним лідером став танцювальний ансамбль «Світанок» (І місце); у номінації естрадний та народний вокал відзначено ансамбль «Сузір’я» ( ІІ місце), на цій же позиції (ІІ місце) і солістка ансамблю Олена Масич; у номінації театральне мистецтво ІІІ місце посіла учасниця СТЕМ «Спєц-Смех» Серафима Бондарець.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :