Молодіжна конкурсно - розважальна програма до Дня святого Валентина !

Найромантичніше свято року – День св. Валентина – зібрало в актовому залі всіх бажаючих визначити супер-пару ШІ СумДУ. Право так називатися виборювали 10 учасників – викладачі та студенти коледжу й інституту. «Знайомтесь, це ми», «Поети», «Найсильніша пара», «Серенада для коханої», «Освідчення в коханні», «Хай буде так!» - ці конкурси викликали шквал оплесків і мить за миттю наближали пари до визнання глядачів.

Під схвальні вигуки залу журі оголосило переможців:
ІІІ м. – Оксана Лященко та Іван Латиш (студентка інституту і студент коледжу);
ІІ м. - Лариса Хабарова та Анатолій Зуєв (викладачі коледжу);
І м. – Вероніка Федченко та Роман Лузик (студенти коледжу).

Саме вони, Вероніка і Роман, з першого погляду зачарували всіх своїм артистизмом та надзвичайним почуттям гумору, змушували зал щиро сміятися та відчайдушно аплодувати.
Найпалкіші симпатії глядачів, а відтак і приз дісталися викладачам коледжу Ларисі Хабарові та Анатолію Зуєву - найромантичнішій парі, що вразила присутніх душевною чутливістю, емоційністю, умінням тонко передати поезію глибоких людських почуттів.
Пісні і танці, музика і жарти у виконанні учасників шоу створювали чарівливу атмосферу свята, дарували позитив та енергію молодості.
Закінчився турнір на честь прекрасного кохання, та немає меж любові – ні часових, ні вікових, ні просторових.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :