Щедрували на благодійність

Студенти Шосткинського інституту напередодні Старого Нового року щедрували – ходили по державних, приватних та фінансових установах з театралізованою містерією. Не для себе, а задля допомоги хворій дитині. Підтримали ідею благодійного фонду "Щастя в долонях" хоровий колектив «Калинонька» Центру культури і дозвілля, учні ЗОШ№1, ВПУ -19, Шосткинського центру професійно-технічної освіти, студенти ШХТК. Щедрувальники віншували Різдво Христове, Новий рік , щедро посіваючи зерном достатку і добра, бажали всім миру, здоров’я і злагоди в родинах.

Так, завдяки новорічним щедрівкам волонтери зібрали декілька тисяч гривень на лікування Сергійка Гапочки. Щедрувати на благодійність – добра справа, що свідчить про небайдужість та милосердя нашої молоді.

На сторінку Студенти >>>