Найщиріші вітання з нагоди свята – Міжнародного дня студента

Дорогі студенти !
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята – Міжнародного дня студента.
Студентські роки – незабутній період у житті кожної людини: час сміливих ідей і надій, час наполегливої праці і серйозних випробувань, цікавого спілкування і численних відкриттів, а головне, це час, коли відбувається визначення і вибір власної життєвої позиції.
Тож сподіваюся, що освіта, отримана в нашому вузі, зробить кожен Ваш крок рішучим, відкриє двері в нове життя, дасть заряд позитивної енергії, навчить залишатися стійким у вирішенні будь-яких проблем, подарує справжніх друзів, з якими впевнено підете непростими дорогами дорослого життя.
Вірю у Ваш творчий потенціал. Упевнений, що Ваші знання будуть затребувані, а молодість і талант гарантують чудове майбутнє!
Щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, благополуччя, натхнення, здійснення задумів і радості від кожного дня студентського життя.

З повагою В.Л.Акуленко, директор інституту

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.