Дні студентського самоврядування

Напередодні міжнародного свята студентів пройшли дні студентського самоврядування.
Старшокурсники спробували себе в ролі викладачів. Це була свого роду репетиція дорослого життя. На цікавий експеримент зважилися Кравченко Влас (Е-11Ш), Щербак Артем (СУ-11Ш), Гербей Ярослава (СУ-11Ш), Грищенко Артем (ХМ-11Ш), Дроздова Катерина (ХТс-41Ш), Малишок Євген (ХМс-41Ш). Треба було тільки бачити, як старалися новоспечені «викладачі», як підтримували їх одногрупники та педагоги!
Ось як описує свої відчуття Ярослава Гербей: «День самоврядування – особливий день в інституті! Це унікальна можливість спробувати себе в ролі викладачів та пізнати усі нюанси цієї професії, а ще подивитися на себе з іншого боку. Скажу відверто: спочатку було страшно, але згодом уже досить впевнено проводиш заняття. Я вдячна першокурсникам, вони зовсім не шуміли та напрочуд уважно слухали новий матеріал. Вважаю, що дні самоврядування - цікавий та пізнавальний захід. По-новому починаєш дивитися на навчання, по-особливому глибоко розумієш старання і роботу усіх учасників цього процесу».

На сторінку Студенти >>>

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.