Літній науковий табір

Шосткинський інститут СумДУ за участі позашкільного навчального закладу «Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді» та за сприянням Управлінння освіти організував для старшокласників на базі нового навчально-лабораторного корпусу Літній науковий табір.
Понад 180 школярів виявили бажання безпосередньо поспілкуватися з провідними викладачами вузу, попрацювати в напрямках своїх наукових інтересів. А вибирати було з чого, адже в Літньому науковому таборі діяла Майстерня науково-популярної механіки, Дослідницький клуб експериментальної хімії та фізики, Гуманітарне товариство, ІТ-кластери та Школа менеджменту.
«З чого починається наука?», «Як наукові знання перетворюються на продукцію?», «Проблеми енергетики майбутнього», Знайомство з Інтернетом речей», «Особливості психологічної роботи щодо розвитку власної особистості», «Автоматика – просто» і т.д. – такі лекції з елементами бесіди та практики зацікавили школярів. А лабораторні заняття, тренувальні та фінансові ігри, складання бізнес-планів були не лише пізнавальними, але й актуальними та корисними для молоді, яка уже стоїть перед вибором свого майбутнього.
Art-Fest ШІСумДУ та День кар’єри, що проходили саме в цей час в інституті, продемонстрували, як живуть, навчаються і відпочивають студенти вузу, які можливості та перспективи мають наші випускники.
Шосткинський інститут СумДУ протягом усього року тісно співпрацює з навчальними закладами міста: залучає старшокласників до проведення наукових, громадських та спортивно-культурних заходів, допомагає школярам вчасно отримувати достовірну інформацію про ЗНО, особливості вступної кампанії, організовує підготовчі курси для вступу до вишів України. Тож Літній науковий табір – це лише один фрагмент копіткої роботи, спрямованої на надання ШІСумДУ якісних освітніх послуг.

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Довузівська підготовка >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :