Екскурсія для старшокласників школи №12

ВІДГУКИ ШКОЛЯРІВ.

Наш клас відвідав новий корпус Шосткинського інституту Сумського державного університету.
Були вражені побаченим! Просторі кабінети, нове обладнання та сучасний інтер’єр. Побували в бізнес-інкубаторі, уперше в житті побачили потужне друкарське обладнання. Зацікавила нас і електронна бібліотека з її величезним запасом інформації та доступом до міжнародних університетських ресурсів.
А ще побували в конференц-залі, нових аудиторіях, лабораторіях з сучасним обладнанням, зазирнули і в буфет.
Ми дуже вдячні працівникам навчального закладу за можливість познайомитися з інститутом.

Хіль Анастасія, учениця 10-А класу ШЗШ №12.

Нам провели екскурсію по новому корпусу Шосткинського інституту Сумського державного університету. Ми побачили бізнес-інкубатор, електронну бібліотеку. Та більш за все мені сподобалися нові лекційні аудиторії з інтерактивними дошками. Також дуже вразили можливості електронної бібліотеки. Кабінети, онлайнстудії, лабораторії – усе на високому рівні, дуже сучасно і модно.
На мою думку, кожен вуз України повинен бути облаштований таким же чином, як і ШІСумДУ, адже для молоді все має бути на найвищому рівні.
Мені б дуже хотілося, щоб і моя школа мала хоча б невелику частину того шику, як в Шосткинському інституті.
Усім рекомендую відвідати новий корпус, щоб зрозуміти, що цей вуз найкращий - і вступати в Шосткинський інститут Сумського державного університету.

Боровикова Світлана

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :