Заслужена нагорода - відпочинок в Одесі

Щороку студенти – переможці фестивалю-конкурсу «Студентський дебют» отримують туристичну путівку до одного з міст України. Цього разу студентів кафедри системотехніки та інформативних технологій зустрічала південна столиця - Одеса.
Декілька чудових, насичених враженнями днів провели студенти у веселій компанії. Місто зачарувало вишуканою архітектурою та пам’ятками історії, привітним морем, незабутнім одеським колоритом. А хіба можна забути світанок на березі моря? А більше 70 км пішки за 3 дні?
Як зазначив капітан команди Сердюк Іван: «Одеса – це не тільки місто з багатою історичною спадщиною, а і чудове місце для відпочинку. Кожен, хто хоча б один раз побував в Одесі, мріє обов’язково сюди повернутись»

На сторінку Студентам >>>