Всеукраїнський форум студентського самоврядування

У Сумах відбувся Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Наш інститут представляла голова студради Ярослава Гербей (гр. СУ-11Ш). Захід проходив у рамках проекту Open society foundation за підтримки студентської організації СБС (Студентське братство Сумщини).
Під час форуму учасники обмінювалися досвідом, відвідували тренінги, вивчали законодавчу базу щодо діяльності студентського самоврядування.
Ось які враження від зустрічі самої Ярослави: « Я повернулася з новими знаннями, ідеями, незабутніми спогадам, а найголовніше, з'явилося бажання змінювати життя нашого студентства на краще. Форум допоміг мені особисто дізнатися багато цікавого про організацію роботи ОСС, правові аспекти її діяльності і, що найістотніше, довів: студенти можуть і повинні впливати на стан справ у своїх вузах. Щиро вдячна всім організаторам, учасникам проекту. Сподіваюся, наша спільна справа допоможе вирішити багато нагальних проблем та стане початком плідної співпраці».

На сторінку Студенти >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.