Добра традиція

Студенти груп ХМ-31ш та ХТ-21ш під керівництвом Закусила Р.В., старшого викладача кафедри ПОХВ, кандидата технічних наук, провели практичні заняття з ТКМ та матеріалознавства на базі промислового виробництва «Хемікал Інвест Лімітед». У рамках навчальної дисципліни студенти ознайомилися з термопластавтоматами німецького та китайського виробництва, з обладнанням для рубки та вигину металевих виробів, спостерігали за процесами переробки композицій з пластичних мас на основі поліетиленів, поліпропіленів, полістиролів; споглядали процеси спінювання та отримання пінопластів; детально розглянули процес виготовлення полімерної сітки.
ШІСумДУ дякує керівництву «Хемікал Інвест Лімітед» за надану можливість, що стала вже доброю традицією в системі співпраці виробництва та навчального закладу.

На сторінку кафедри ПОХВ >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.