Вітаємо студентку групи ХТ-21Ш Анну Рубанік !

Студентка групи ХТ-21Ш Анна Рубанік стала призером ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, що відбувся 10-11 березня в Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара. Захист конкурсних робіт проходив у формі доповідей з подальшим обговоренням у секціях різного спрямування.
Наша студентка під керівництвом викладача кафедри ХТВМС, к.т.н. Онди Віти Іванівни готувала роботу в розділі «Хімія» і на захисті виступила з доповіддю «Сорбція пластифікаторів нітратами целюлози з рідкої фази». Результат - ІІІ місце в ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у розділі «Хімічні науки». І це свідчить про належний рівень підготовки та якість науково-дослідної роботи, що ведеться в Шосткинському інституті СумДУ.

Вітаємо Анну і її керівника з досягнутим успіхом! Ми горді за вас!