24 квітня 2014 року на базі кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук ШІСумДУ відбудеться Відкритий науково-практичний семінар студентських дослідних робіт «Сучасні проблеми хімічної технології».
Запрошуємо до участі учнів шкіл, гімназії, ліцеїв міста, студентів коледжу, інституту та інших вищих навчальних закладів. Участь у семінарі буде корисною для підготовки до захисту науково-дослідних робіт на студентських та учнівських конкурсах, для набуття досвіду виступу на наукових заходах.
Основні питання семінару:
1. Наукові та практичні аспекти спеціальної хімічної технології.
2. Високомолекулярні сполуки і полімерні матеріали.
3. Біоенергетика і альтернативні палива.
4. Сучасні процеси і обладнання хімічної технології.
Завдання семінару:
- формування зацікавленості до науково-дослідної роботи;
- виявлення обдарованої молоді та підготовка її до подальшої наукової роботи;
- підготовка до участі в наукових конференціях, до захистів науково-дослідних робіт на студентських та учнівських конкурсах;
- формування уявлень про напрямки наукової роботи, яка проводиться кафедрою хімічної технології високомолекулярних сполук.
Робочі мови семінару – українська, російська.
Тези доповідей до початку роботи семінару будуть опубліковані в збірнику тез доповідей студентських дослідних робіт.

Контакти кафедри:
41100, Сумська область, м. Шостка, вул. Інститутська 1, к. ІІ, V поверх, к. 505, тел. (05449) 6-21-06, kaf.htvms@mail.ru
Завідувач кафедри професор Лукашов В. К., доктор технічних наук.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.