Акредитація кафедри ХТВМС

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №357Л від 29.11.2017 р. з 06 по 08 грудня 2017 року в Шосткинському інституті СумДУ працювала експертна комісія з проведення акредитаційної експертизи освітньої діяльності з підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології високомолекулярних сполук» за спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія».
До складу комісії входили:
Плаван Вікторія Петрівна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон Київського національного університету технології та дизайну;
Спорягін Едуард Олексійович, доктор технічних наук, професор кафедри хімії та хімічної технології високомолекулярних сполук Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Проведення акредитаційної експертизи здійснювалося відповідно до вимог нормативних документів МОН України щодо ліцензування і акредитації закладів освіти. На підставі експертизи комісія рекомендувала акредитувати освітньо-професійну програму «Хімічні технології високомолекулярних сполук» зі спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» за ступенем вищої освіти «магістр».
Висновки акредитаційної експертизи направлені до Міністерства освіти і науки України.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ХТВМС >>>