НА КАФЕДРІ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМТСВ ВИПУСКНИКИ ЗАХИСТИЛИ КВАЛІФІКАЦІЙНІ РОБОТИ БАКАЛАВРІВ

На кафедрі економіки підприємств з 6 по 12 червня 2013 року відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт та складання Державного іспиту випускниками групи Е-91Ш.
Миттєво пролетіли напружені роки плідної співпраці викладачів і студентів, упродовж яких було все: захоплення, пізнання, копітка праця, дослідження, наукові конкурси, конференції... Отже, позаду залишилося студентське життя, цікаве спілкування, творчі контакти та підведення підсумків навчання, а попереду - урочисте вручення дипломів.
Перед Державною екзаменаційною комісією студенти захищали свої кваліфікаційні роботи, у яких розглядали актуальні для нашого міста та регіону питання і проблеми ефективної діяльності промислових підприємств. Державна екзаменаційна комісія високо оцінила роботи випускників кафедри економіки підприємств, виставивши їм високі підсумкові бали.
Після оголошення результатів захисту бакалаврських робіт члени Державної комісії СумДУ з кафедри економіки та бізнес-адміністрування Дегтярьова І.Б., Харченко М.О., Горобець Т.С., завідувач кафедри економіки підприємств ШІ СумДУ Акуленко В.Л., декан факультету денної форми навчання ШІ СумДУ Мараховська О.Ю. та викладачі кафедри економіки підприємств звернулися до студентів з щирими привітанням, а також побажали випускникам добре відпочити від напруженого ритму та з новими силами взятися до подальшого навчання, реалізовувати свій інтелектуальний потенціал в успішній кар'єрі.

Викладач кафедри економіки підприємств к.е.н., Тур О. М.

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.