Літературний вечір

Чтоб душевно песни петь,

Размышлять и веселиться,

Чтоб хотелось повторить,

Вновь и вновь друзьям открыться.

Саме так забажали розпочати розповідь про свій літературний вечір наші студенти. І належать ці віршовані рядки Каті Прокудіній, яка із задоволенням читала поезію, ділилася «секретами» творчості і натхнення. Геннадій Філон, керівник СТЕМ, як досвідчений майстер художнього слова зачарував слухачів глибиною і образністю своєї поезії. А Марині Барсуковій хотілося прочитати все: і те, що припало до душі, і те, що в душі її юній родилося. Звучали цього зимового вечора в затишній читальній залі інституту твори сучасні і класика, вірші початківців і вже визнаних майстрів слова. Тут говорили і слухали, роздумували про мистецтво і будували плани на майбутнє. Організаторам поетичного вечора Сердюку Івану та Ющенко Насті дуже хочеться, щоб цей захід став у рідному вузі ще однією доброю традицією і студенти частіше і дружніше збиралися ось так за чашкою чаю. Хоча, звичайно ж, поезія – справа не масова, бо ж, за словами Ліни Костенко, «поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».
А поезія, покладена на музику, звучить особливо щемно і зворушливо, не залишаючи байдужим нікого. Так було і цього вечора, коли співала Ярослава Гербей та Іван Сердюк.
Світло свічей, звуки гітари і чудова компанія її величності Поезії – таким романтичним видався один з грудневих вечорів у інституті.

На сторінку Студентам >>>