Вітаємо фахівця кафедри ФЗНД Круглову Наталію Олександрівну із захистом дисертації

Колектив кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін щиро вітає свою колегу - фахівця кафедри Круглову Наталію Олександрівну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

І нехай ще не одна сходинка підкориться Вам, Наталіє Олександрівно, на життєвому шляху!

Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

Колеги і співробітники кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін.

На сторінку кафедри ФЗНД >>>

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.