Студенти долучилися до участі в проекті Міжнародного центру перспективних досліджень

Студенти Шосткинського інституту СумДУ долучилися до участі в проекті «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Мета даного проекту – підняття свідомості представників суспільства, а саме, впровадження розуміння, що Конституція створюється громадянами для себе, без впливу політичних сил. З лекцією на тему «Суть Конституції та її роль в повсякденному житті» перед студентською аудиторією виступив регіональний представник Міжнародного центру перспективних досліджень Михайло Горкуша. За допомогою відеороликів, прямого діалогу з аудиторією, обговорення проблемних ситуацій доповідач намагався донести до юних слухачів знання про роль кожного громадянина, його права та обов’язки, існуючий державний устрій та важливість участі кожного в конституційному процесі, що є запорукою зміцнення почуття національної єдності та ідентичності. Найактивніших співрозмовників з-поміж студентів виступаючий заохочував публікаціями, що їх підготували експерти МЦПД, спираючись на кращі міжнародні практики та досвід.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>