Виставка творчих робіт

Завершилася виставка творчих робіт «Світ моїх захоплень», яка демонструвалася з 08.10 до 20.10.2013 р. у бібліотеці ШІСумДУ. Мета її - перш за все показати майстерність студентів і співробітників нашого навчального закладу, формувати естетичний смак і сприяти розвитку творчих здібностей студентів На виставці були представлені ляльки-саморобки, вишивки, вироби з солоного тіста, вироби з бісеру. Найбільше робіт різноманітної тематики подала фахівець НДС Климова О. А.
Виставку відвідали співробітники інституту, студенти, читачі бібліотеки. Вони залишили свої захоплені відгуки. Найбільш цікавими, на їх погляд, були роботи Хочиної І. І., Климової О. А., Яцевюк А. А. та студентки коледжу Москаленко Катерини.
Більшість відвідувачів висловили побажання, щоб такі виставки проводилися частіше та до них активніше залучалися студенти.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :