Екскурсія для учнів 11 класів з м. С-Буди Сумської області та їхніх батьків

Для учнів 11 класів з м.С-Буди Сумської області та їхніх батьків відбулася екскурсія новим навчально–лабораторним корпусом та кафедрами Шосткинського інституту СумДУ. По завершенню зустрічі майбутніх абітурієнтів вітав декан факультету денної форми навчання Олександр Миколайович Проценко. Випускники, окрім незабутніх вражень від навчального закладу, отримали інформацію про особливості прийому при вступі до ВНЗ України в 2016 році.
Запрошуємо всіх бажаючих батьків та школярів Сумської області відвідати Шосткинський інститут СумДУ. Для цього Вам необхідно попередньо зателефонувати за номером (05449) 4-28-20.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку довузівської підготовки >>>