ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ ЦЗДФН!

8 лютого 2013 року в Центрі заочної та дистанційної форм навчання (ЦЗДФН) Шосткинського інституту Сумського державного університету вже вкотре відбувся випуск бакалаврів та спеціалістів. Сто тридцять п'ять ще вчорашніх студентів отримали дипломи спеціалістів, бакалаврів та молодших спеціалістів.
Урочисте свято, яке проходило в лекційному залі III навчального корпусу інституту, відкрив директор ЦЗДФН Ю.Є.Павленко. Він щиро, тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання та побажав їм знайти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності, плідно працювати на благо своєї родини, міста, країни. Від дирекції ШІ СумДУ він висловив сподівання, що отримані знання, підкріплені дипломом Сумського державного університету, відкриють перед випускниками нові можливості та перспективи.
Отже, за кваліфікацією відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» дипломи отримали 47 студентів. За кваліфікацією відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» дипломи отримала 71 особа, з них 38 - зі спеціальності «Економіка підприємства», 16 - зі спеціальності «Менеджмент» та 17 - зі спеціальності «Фінанси». За кваліфікацією відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» дипломи зі спеціальності «Правознавство» отримали 17 студентів.
Уперше в цьому році випускалися студенти, що безпосередньо навчалися за дистанційною формою навчання. Для успішного проходження навчального процесу були створені всі необхідні умови, які дозволяють забезпечити гнучкість навчального процесу, вибору матеріалу, урахування індивідуальності та потреб студента.

На святі були присутні гості з Сумського державного університету - заступник директора ЦЗДВФН Гриненко В.В. та провідний фахівець ЦЗДВФН Радько В.Г., які особисто вручили дипломи випускникам дистанційної форми навчання.
Щиро вітаємо випускників ЦЗДФН з визначною подією в їхньому житті - з успішним закінченням вищого навчального закладу. Зичимо успіху, професійної інтуїції та самозростання, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, нових відкриттів! Бажаємо вдало реалізувати свій інтелектуальний потенціал в успішній кар’єрі. Нехай Вам щастить у всьому і завжди!

Марченко Л.П., провідний фахівець ЦЗДФН

На сторінку ЦЗДФН >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.