Газета Шосткинського інституту СумДУ «Студентська орбіта»

Газета «Студентська орбіта» видається з 2005 року (свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: серія СМ № 441 видано 15 серпня 2005р.). Співзасновники: Шосткинський інститут Сумського державного університету та Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба. Редакція газети дотримується об’єктивного, позапартійного ставлення до тих фактів, подій та суспільних процесів, про які інформує, а також не завжди поділяє позицію авторів, залишає за собою право на редагування матеріалів.
Головне завдання газети - висвітлення різних аспектів інститутського життя - навчального процесу, наукової роботи, студентського самоврядування та дозвілля. На шпальтах газети подаються матеріали інформаційного, виховного, просвітницького та профорієнтаційного характеру. Авторами і героями статей, інтерв’ю найчастіше є студенти та викладачі вузу.
Розповсюджується газета не лише серед студентів та співробітників ШІ СумДУ і ХТК, а й серед учнів навчальних закладів Сумської та Чернігівської областей. Чекаємо на Ваші матеріали за електронною адресою: vsd.dovuz@ukr.net

Редакція газети «Студентська орбіта»

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.