Завжди поряд

Делегація студентів та викладачів СумДУ відвідала Шостку в рамках Дня науки. Виставка-презентація кафедр університету, зразки винаходів та наукових доробок, яскрава наочна агітація, живе спілкування майбутніх абітурієнтів з юнаками та дівчатами, які успішно навчаються в найкращому обласному вузі, - так розпочалася зустріч гостей із Сум зі старшокласниками Шостки.
Потім була демонстрація фільму і відеоролика про СумДУ і його структурні підрозділи, у тому числі й про Шосткинський інститут, виступ директора департаменту доуніверситетської освіти університету Ю.А. Зимака. Він не лише детально розповів про досягнення, перемоги і перспективи вишу, умови для навчання та розвитку студентів, але й дав насправді корисні поради старшокласникам з питань вступу до вузів у 2016 році. Зокрема, Юрій Анатолійович наголосив на найголовніших умовах успішного вступу, а саме: розумний вибір предметів для ЗНО, принцип розрахунку балів за тестування, додаткові бали та пріоритетність (як її розуміти і правильно скористатися). «Щоб отримати освіту в СумДУ не обов’язково їхати до Сум», - така думка прозвучала під час виступу Ю.А. Зимака. Адже молодь Шостки має можливість навчатися у своєму інституті, що входить до складу університету. Про ШІСумДУ, його матеріально-технічну базу, напрямки навчання і спеціалізацію, дозвілля і справи студентів розповіла присутнім в.о. начальника відділу довузівської підготовки Єфименко А.О.
Завершила зустріч концертна програма, яку підготували студенти університету та інституту. Молоді, розумні і талановиті – такі вони, студенти СумДУ та ШІСумДУ.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :