Шосткинський інститут СумДУ відзначив 15-річчя з дня свого заснування

Шосткинський інститут СумДУ відзначив 15-річчя з дня свого заснування. На урочистості з нагоди свята зібралися члени трудового колективу вузу, студенти, випускники різних років, делегації з Сумського державного університету, Конотопського інституту, Шосткинського хіміко-технологічного коледжу, Шосткинського професійного ліцею, представники влади, керівники підприємств та організацій міста, громадськість. Гімном України та гімном студентів Шостки розпочався своєрідний екскурс сторінками історії вищого навчального закладу. До слова запрошували людей, завдяки яким інститут було створено. Першим говорив ректор Сумського університету А.В. Васильєв. Анатолій Васильович, згадуючи непрості моменти організації вузу, висловив вдячність меру міста і директору інституту, високо оцінив здобутки навчального закладу. «Інститут відбувся», - ствердив ректор. – А 15-річний ювілей – це етап, коли треба озирнутися, підвести підсумки і рухатися далі».
Багато чого хотілося сказати присутнім директору інституту В.Л. Акуленку. Адже від задуму відродження вузу в Шостці до його створення, від першого набору до відкриття аспірантури і введення в дію ультрасучасного навчально-лабораторного корпусу, від кафедральних семінарів до міжнародних конференцій вів незмінно і впевнено свій колектив Віталій Лук’янович. Тож говорив директор про пройдене і сьогодення, словами подяки згадав першопрохідців і тих, хто нині створюють імідж навчального закладу, з гордістю називав прізвища студентського активу і випускників.
З вітаннями звернувся до колективу інституту мер міста М.П. Нога, за ініціативи та активної участі якого вуз було не лише відроджено, але й перетворено нині на науковий і культурний центр регіонального та й державного значення. Микола Петрович висловив тверду впевненість у «величезне майбутнє, величезне завдання, величезну перспективу інституту».
Слова побажань процвітання та успіху прозвучали з вуст директора казенного заводу «Зірка» Надії Кошкарової, директора ШКЗ «Імпульс» Євгенія Чернова, керівника ДНДІХП Володимира Щербаня.
Щиро вітали свій вуз випускники, нині відомі в Шостці люди, які обіймають керівні посади в банківських та фінансових установах міста, викладачі інституту та студенти.
Чимало працівників інституту було відзначено грамотами облдержадміністрації, ректора СумДУ, університетської профспілки, міського голови. Принагідно ректор СумДУ вручив директору Шосткинського інституту атестат професора (це вчене звання було присвоєно В.Л. Акуленку цієї весни).
Атмосферу урочистості і справжнього свята створювали протягом вечора самодіяльні колективи студентського клубу та колективи Центру естетичного виховання.
Свято завершилося, попереду щоденна робота, вступна кампанія, нові проекти, чергові труднощі та перемоги. Інститут є, інституту бути!

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :