Співробітники кафедри економіки підприємств сердечно вітають

7 червня 2013 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Сумському державному університеті викладач кафедри економіки підприємств Новікова Інна Володимирівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 економіка та управління підприємствами.

Співробітники кафедри економіки підприємств сердечно вітають Новікову Інну Володимирівну та її наукового керівника к.е.н., доцента Акуленка Віталія Лук’яновича з цією значимою подією.

Інна Володимирівна - яскравий зразок талановитого викладача, науковця і просто інтелігентної людини. Колеги та студенти цінують та поважають її за високий професійний рівень, за вміння наполегливо і творчо працювати.

Зичимо Інні Володимирівні здоров'я, любові і пошани від людей, щастя, успіхів в улюбленій роботі, подальших досягнень і звершень!

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.