Грунтовна базова підготовка – фундамент життєвих перемог

Коли ми оцінюємо професійний рівень випускників Шосткинського інституту Сум ДУ, то, перш за все, маємо на увазі їхню спроможність демонструвати здібності і набуті знання, показувати високі результати уже поза межами alma mater. А дійсність укотре доводить справедливість зовсім неголослівних стверджень про високий рівень підготовки фахівців у нашому навчальному закладі, про наявність у них базових, фундаментальних і професійних знань, умінь та практичних навичок, що допомагають досягати успіхів всюди і на різних рівнях.
Нещодавно на кафедрі економіки і бізнес-адміністрування факультету економіки і менеджменту Сумського державного університету було проведено студентський етап Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми стійкого розвитку», присвяченої пам’яті професора O.Ф. Балацького. Експертна комісія під головуванням Л.Г.Мельника, завідувача кафедри, д.е.н., професора, директора Науково-дослідного інституту економіки розвитку МОН України і НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, відзначивши змістовну насиченість та цікавий презентаційний супровід виступів, оголосила переможців.

На секції «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» в конкурсі наукових доповідей ІІ місце посіла випускниця кафедри «Економіка підприємств» 2012 року Копєйко Оксана Юріївна, яка після успішного отримання бакалаврського ступеня в ШІ Сум ДУ навчається в Сумському державному університеті за магістерською програмою.
Приємне здивування, несподіванка? І так, і ні. Бо ми, колишні наставники Оксани, абсолютно упевнені, що наші вихованці, отримавши базові знання в інституті рідного міста, спроможні дати собі раду в найскладніших професійних та життєвих ситуаціях, тим самим доводячи, що постійна, майже батьківська увага до студентів на кафедрі та ґрунтовна базова підготовка – запорука подальших досягнень. Отже, успіх не випадковий, адже за лаштунками освітнього процесу в ШІ СумДУ в Оксани була чимала практика наукової діяльності, немало перемог та участь у роботі різних наукових заходів, як-от: щорічний кафедральний конкурс «Наукові дослідження молоді: проблеми та перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем», наукові конференції за межами інституту, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, Стипендіальна програма фонду В.Пінчука «Завтра.UA», - а також досвід підготовки наукових публікацій тощо. Саме завдяки таким професійним навичкам, прищепленим на кафедрі, як спроможність самостійно навчатися все життя в умовах стрімкої динаміки ХХІ століття, наші випускники і досягають значних успіхів. Тож згадуючи відомого героя популярного кінофільму, розумієш: « ... добра справа експромт, особливо, коли його ретельно та напружено готуєш ... ».
Бажаємо Оксані і всім нашим вихованцям минулих років нових досягнень, прагнень та наснаги у самовдосконаленні, конкурентоздатності в професійному середовищі. Віримо у Ваш високий потенціал, пишаємось Вами, чекаємо нових перемог. Так тримати!

Ю. Павленко, доцент кафедри економіки підприємств ШІ Сум ДУ

Студентський етап конференції «Економічні проблеми стійкого розвитку» >>>

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.