Відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги і 70-річчя перемоги над нацизмом у Європі

Студенти інституту взяли активну участь у відзначенні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги і 70-річчя перемоги над нацизмом у Європі.
Так, 7 травня в актовому залі студентського клубу відбувся святковий концерт за участі народних колективів «Сузір’я», «Світанок» та СТЕМу. Глядачі, серед яких були і ветерани війни та праці, із захопленням вітали музично-пісенні, танцювальні та театралізовані композиції у виконанні нашої талановитої молоді. А 8 травня, у День пам’яті і примирення, студенти стали учасниками мітингів-реквіємів біля братських могил, розташованих на території міста, а також театралізованого мітингу «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!», що відбувся 9 травня в центрі міста біля Вічного вогню.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :