Фотопрезентація ансамблю "Сузір'я"

Колектив створено 1 вересня 1994 року. Його засновник і незмінний керівник протягом багатьох років - Соколова Ірина Юріївна.
З перших кроків ансамбль став постійним учасником, призером і неодноразовим переможцем конкурсів та фестивалів різного рівня, таких як: «Студентська весна», «Кролевецькі рушники», «Від серця до серця», «Пісенний зорепад».
Колектив постійно працює над розширенням репертуару, підвищенням вокальної майстерності, бере активну участь у всіх культурних заходах, особливо популярний серед студентів вузу та містян.
2013 року вокальному ансамблю «Сузір’я» присвоєно звання народного.

На сторінку Cтудентам >>>