Відкриті батьківські збори

Шосткинський інститут СумДУ запросив батьків майбутніх абітурієнтів на відкриті батьківські збори. На часі активна підготовка до вступної кампанії – реєстрація до ЗНО, - тому в спілкуванні зацікавлені всі: інститут, що прагне відібрати на навчання здібну і талановиту молодь, і родини, що хочуть дати дітям якісну і доступну освіту.
Зовнішнє незалежне оцінювання (правила реєстрації, особливості його проведення в цьому році), правила прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році - ці запитання не тільки цікавлять, але й турбують батьків. Як не помилитися з вибором предметів для ЗНО, а відтак мати можливість охопити більший спектр спеціальностей; як отримати додаткові бали, як зрозуміти принцип розрахунку балів за тестування, як правильно скористатися пріоритетністю при поданні заяви, а відтак обрати і омріяну спеціальність, і бажаний вуз, - такі та чимало інших порад дали присутнім на зборах заступник директора ШІСумДУ, к.т.н. О.М. Проценко і відповідальний секретар відбіркової комісії інституту, к.е.н. О.М. Тур.

Відкрив збори професор, к.е.н., директор Шосткинського інституту В.Л. Акуленко. Він розповів про вуз, його значення в розвитку регіону, матеріально-технічну базу, спеціальності та спеціалізації, наголосив на перевагах навчання в ШІСум ДУ в порівнянні з іншими ВНЗ України. А саме, говорив про працевлаштування випускників, наявність військової кафедри, широкі можливості для спортивного та культурного дозвілля студентів.
Таким чином, збори, що їх організував Шосткинський інститут, дали відповіді на багато важливих для випускників запитань. Зустріч, безсумнівно, змусила батьків і дітей задуматися над правильним вибором напряму і місця навчання.

Шановні абітурієнти!

Нагадуємо вам, що пункт реєстрації ЗНО працює з 1 лютого по 4 березня 2016 року за адресою: вул.Гагаріна,1, к. 105.
Довідки за тел.: (05449)4-28-20, (099)62-80-749.
Перелік документів для реєстрації:
- копія паспорта або свідоцтва про народження;
- копія атестата або довідка ЗНЗ про закінчення в 2016 році ПТНЗ чи ВНЗ;
- довідка про створення особливих умов для проходження ЗНО (у разі наявності);
- 2 кольорові фотографії 3 X 4.
Увага! Для вступу до ВНЗ треба подавати лише сертифікати 2016 року!

На сторінку Вступникам >>>