День самоврядування

Вже стало багаторічною традицією у студентів інституту проводити Дні самоврядування, присвячені професійному святу працівників освіти. Студенти різних курсів та спеціальностей спробували свої сили на педагогічній ниві.
Обов’язки викладачів перейняли на себе Майданик Єгор (гр. Ф61Ш), Булітко Ілля (гр. Ф61Ш), Жаден Сергій (гр. Ф61Ш), Кантур Ангеліна (гр. Е51Ш) та Сердюк Іван (гр. ХТм-81Ш). Незвична справа виявилась цікавою і складною одночасно, проте молоді колеги успішно впорались із завданням та отримали новий досвід та позитивні враження.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>