Участь Шосткинського інституту в конференції, що пройшла під егідою Європейського Союзу в Торгово-промисловій палаті України

Торгово-промислова палата України 29-30 вересня провела конференцію на тему «Технічні тканини з заданими властивостями та вироби з них: сучасні технології виробництва, розширення сфер застосування, перспективи освоєння нових ринків». Захід відбувся в рамках міжнародного проекту «Стимулювання співпраці між дослідницькими центрами та промисловістю задля активізації використання функціонального текстилю та інших текстильних матеріалів на світових ринках» (проект «2В FunTex»), що здійснюється під егідою Європейського Союзу.
На конференції були представлені 39 організацій та установ, у тому числі: Мінекономіка України, Міноборона України, Мінпромполітика України, Союз хіміків України, КБ Південне та ін. Серед запрошених був і Шосткинський інститут СумДУ. Його представляв ст. викладач кафедри ПОХВ, кандидат технічних наук Закусило Р.В.
Участь у цій конференції дала можливість вітчизняним підприємствам та організаціям використати для власного розвитку інформацію про інноваційні досягнення європейських країн. А також налагодити прямі зв’язки з метою залучення інвестицій, впровадження інноваційних технологій та прогресивних технічних текстильних матеріалів з унікальними функціонально-технологічними властивостями, що можуть застосовуватися в енергетиці, будівництві, комунальному господарстві, зокрема при реконструкції та ремонті тепломереж, регенеруючого обладнання, систем водо- та газопостачання в ролі тепло-, гідроізоляційних, шумопоглинальних, вогнетривких матеріалів та комплектуючих.

На сторінку кафедри ПОХВ >>>

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.