Вітаємо майбутніх абітурієнтів !

Слухачам підготовчих курсів, які працювали на базі Шосткинського інституту, вручили відповідні сертифікати, що дають право на отримання додаткових балів при вступі на технічні спеціальності до ШІ СумДУ, КІ СумДУ та СумДУ.
Бажаємо майбутнім абітурієнтам вдалої вступної кампанії, зважених рішень і правильного вибору вузу для подальшого навчання.

Шосткинський інститут запрошує молодь отримувати вищу освіту і набувати сучасні спеціальності в нашому виші !
Відбіркова комісія працюватиме з 12 липня 2017 року за адресою: вул. Гагаріна 1, к. 105, тел.: (099)628 07 49, (097) 889 73 16.
Графік роботи: понеділок-п'ятниця - з 9.00 до 18.00, субота – з 9.00 до 13.00.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>