І Всеукраїнська конференція студентського самоврядування

І Всеукраїнська конференція студентського самоврядування "Ukrainian Hogwarts", яка проходила у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича, стала для представників студради Шосткинського інституту не лише однією з найяскравіших подій травня, але й чудовою нагодою навчатися в школі лідерства.
«Усі дні форуму, - розповідають наші студентки Наумова Поліна та Безугла Аня, - були насичені: тренінги, творчі завдання, нові знайомства, бурхливе спілкування та незабутні прогулянки старим містом. Організатори постаралися зробити конференцію і змістовною, і дійовою, і креативною, і насправді незабутньою для кожного її учасника. Особливі емоції і враження залишилися після екскурсії до Хотинської фортеці та Кам’янць-Подільського. Участь у Всеукраїнській конференції студентського самоврядування "Ukrainian Hogwarts"надихнула нас на організацію нових заходів та втілення в життя цікавих проектів. Сподіваємося, скоро студенти ШІСумДУ візьмуться за реалізацію найсміливіших ідей».
До речі, тісне спілкування наших студентів з організаторами та учасниками "Ukrainian Hogwarts" не припинилося по завершенні заходу, тому шосткинці вже готуються до участі в роботі наступної конференції такого формату.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>