Літературний студентський вечір

Авторські вірші та пісні… Звуки гітари… Тиха неквапна розмова… Кава… Чудові люди поряд… Особлива атмосфера високості і духовності… Ось такий він, інститутський літературний вечір. Майбутні механіки, хіміки, технологи, економісти, фінансисти, менеджери, системотехніки і програмісти, а нині просто талановиті студенти, зібралися в читальному залі Шосткинського інституту. На ліричні погостини запросили молодь навчальних закладів міста, душі яких також торкнулось слово, друзів з інших вузів України. Старшокласниця Юлія Козлова із ЗОШ№1 вразила своїми віршами про кохання, а Даяна Насико із ЗОШ№5 – піснями під вічно нестаріючу гітару, Аня із Сумського національного аграрного університету та Олексій з Київського національного авіаційного університету виступили в жанрі бардівської пісні.
Хвилюючі мелодії, проникливі рядки на теми, що торкають всіх і кожного, - таким був вечір музики та поезії в інтерпретації шосткинських студентів. І такі вечори дарують натхнення, енергію творчості, тепло, цікаві знайомства. Тож, чекаємо наступного разу всіх, для кого слово – то не просто звук, а музика – не просто так акорди!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>