Літній науковий табір

На базі Шосткинського інституту СумДУ розпочав роботу Літній науковий табір. Його учасниками стали учні 10-х класів навчальних закладів міста, які проявляють інтерес до наукової роботи. Школярі прослухають лекції за різними напрямками: комп’ютерні, економічні та природознавчі науки, - з’ясують питання організації науково-дослідної роботи, безпосередньо поспілкуються з провідними науковцями вузу. Це допоможе юнакам та дівчатам набути навички дослідження як універсального способу засвоєння дійсності; розвинути здатність до дослідницького типу мислення; активізувати особистісну позицію на основі суб’єктивно нових знань.
Організатори Літнього табору - Шосткинський інститут СумДУ, позашкільний навчальний заклад «Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді» та Управління освіти Шосткинської міської ради - вважають, що такі заняття сприятимуть широкому залученню молоді до науково-дослідної роботи.

Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку довузівської підготовки >>>