«Львівські хімічні читання-2013»

Уже не перший рік студенти та аспіранти кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Шосткинського інституту СумДУ беруть активну участь у науковій конференції в славному місті Львові. У цьому році XIV наукова конференція «Львівські хімічні читання-2013» проводилася в кінці травня у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.
Шосткинський інститут, а саме кафедру ХТВМС, випала честь представляти студентці гр. ХТс-21Ш Вазієвій А.Г., яка є призером Всеукраїнського конкурсу наукових робіт.
Аліса мала прекрасну нагоду ознайомитися з пріоритетними науковими напрямами, над якими працюють студенти, з умовами навчання у Львівському університеті, оглянути лабораторні корпуси, а також помилуватися стародавнім містом, що здавна славиться своєю красою.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.