Візит польської делегації до ШІСумДУ

Зустріччю зі студентами ШІСумДУ розпочала свій візит до Шостки польська делегація. І, як зазначив мер міста Микола Петрович Нога, відкриваючи зустріч, це не випадково, адже саме на молодь покладаються надії і в розбудові добросусідських відносин з європейськими країнами, і держави в цілому.
Мер Слубіце Томас Чішевіч та його заступник Роман Сімінскі розповіли про переваги перебування їхнього невеличкого містечка в Євросоюзі, про позитивні зміни, що вже відбулися, про плани та проекти, профінансовані ЄС.
Запитань до гостей у присутніх було багато, і все зводилося до пропозицій про реальну співпрацю в різних аспектах життя міста, зокрема взаємодію вузів та обмін студентами. Будемо сподіватися, що те, про що сьогодні говорилося, матиме своє продовження у справах і діях.