Святковий концерт до Дня Перемоги

Величному Дню Перемоги було приурочено святковий концерт, що відбувся в студентському клубі інституту. На нього традиційно запросили ветеранів війни та праці, колишніх викладачів коледжу. З привітаннями та найкращими побажаннями виступив директор інституту Акуленко В.Л.
Зі сцени лунали мелодії та пісні воєнних років, у вічно молодому вальсі кружляли юнаки та дівчата, до трепету в серці нагадуючи глядачам про буремні та славою оповиті роки минулого. Кадри документальної кінохроніки сповнювали настрій залу особливими емоціями гордості, величі та скорботи.
Напередодні свята наші слова привітання, поваги і вдячності ветеранам, учасникам бойових дій, трудівникам тилу, солдатським вдовам, дітям війни! Міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя Вам! Нехай щасливими ростуть Ваші онуки, хай у родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!
Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :