Спортивні змагання «Здорова нація»

У спорткомплексі «Свема» Шосткинського інституту пройшли спортивні змагання «Здорова нація», присвячені Дню Перемоги. Проведення заходу ініціював студентський комітет за підтримки адміністрації вишу та міської влади.
У змаганнях взяли участь 6 команд – представники навчальних закладів нашого міста: Шосткинського інсититуту, ХТК ім. Кожедуба, ВКНЗ «Шосткинське медичне училище», Шосткинського вищого професійного училища, ДНЗ «Шосткинський центр ПТО», Шосткинського професійного ліцею.
Свою силу та спритність продемонстрували всі учасники змагань, проте команда інституту була найкращою. Зокрема, у підйому гирі відзначилися наші студенти Лузік Роман (СУ-21Ш) та Харченко Денис (СУ-21Ш), які у ваговій категорії до 80 та більше кілограмів установили своєрідний рекорд. Кращими стали студенти інституту і в змаганнях з армреслінгу: Гуйван Євген (ХМ-31Ш) посів 1 місце у ваговій категорії до 80 кг.У фінальних змаганнях з перетягування канату зійшлися найсильніші команди – інституту та коледжу. У ході напруженої боротьби команда інституту виборола перемогу.
У загальному заліку місця розподілилися так:
І м. – ШІСумДУ;
ІІ м. - ХТК ім. Кожедуба ШІСумДУ;
ІІІ м. - Шосткинське вище професійне училище.
Вітаємо переможців–студентів, що представляли наш навчальний заклад!
Це: Лузік Роман (СУ-21Ш) – капітан команди, Слободян Володимир (ХМ-11Ш), Гуйван Євген ( ХМ-31Ш), Харченко Денис ( СУ-21Ш), Грищенко Артем (ХМ-11Ш), Самсоненко Олександр (ХТс-31Ш), Мороз Юрій (СУ-21Ш), Жоров Богдан (СУ-31Ш).
Переможці змагань були нагороджені медалями, грамотами, а всі учасники отримали дипломи та солодкі призи. Тож і надалі будемо підтримувати добру традицію перемагати! Вітаємо!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :