Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт !

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Пилипця Василя, гр. ХТ-71, Антощенко Дениса, гр. СУ-81.
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України про проведення всеукраїнського конкурсу з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 рр. в нашому інституті були здійснені відповідні наукові дослідження.
Результати досліджень студентів Пилипця В. та Антощенко Д. під керівництвом Мар’їнського Юрій Михайловича були оформлені в проект перетворення повного спектру сонячної енергії в електричну, складовою якої є нова послідовність фізичних процесів термодинамічного способу. На останньому завершальному етапі конкурсу другий тур якого проводився в Приазовському державному університеті м. Маріуполь (27-28 березня) з галузі “Енергетика” потрапило 104 роботи.
Студенти нашого інституту на високому науково-практичному рівні провели захист роботи. За результатами конкурсу журі з науковців віддали II місце і студенти отримали сертифікати та дипломи II ступеня.
Вітаємо наших переможців і бажаємо не зупинятись на досягнутому.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ