Наші шановні чарівні жінки!

8 Березня – традиційно жіночий день, коли особливо сонячно і тепло в природі від чоловічих посмішок, весняних квітів та ніжних слів. Бо ж все прекрасне, що є в житті, пов’язане з жінкою - і народження, і любов, і сім’я, і радість. Жінка – споконвічне натхнення, джерело енергії, зміст мрій та сподівань. І разом з тим, жінка - активна учасниця суспільно-громадського життя, незамінний професіонал, надійний колега, талановитий організатор, душа і осердя трудового колективу.
У нелегкий час сьогодення, дорогі наші жінки, Ваша підтримка допоможе перебороти всі перепони та негаразди. Переконаний, що труднощі минуться і ніщо не засмучуватиме Вас, не затьмарюватиме Вашого життя.
Щиро бажаю нев’янучої молодості на багато весен, кожен день хай буде сонячним, а в родинах панує затишок, гармонія і добробут. Нехай високі і благородні почуття зігрівають Ваші серця, дарують окрилення для нових успіхів у сфері, якій присвятили свої знання і таланти.
Величезного Вам жіночого щастя, любові, добра. Нехай поряд будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день могли зустрічати Ви з посмішкою, відчуттям радості і впевненості, сповнені надій та оптимізму.
Зі святом Вас, любі жінки!

З повагою директор інституту В.Л.Акуленко