Шановні викладачі, співробітниці та студентки Шосткинського інституту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята – весни, любові та краси– 8 Березня!
Ви, мудрі, терплячі і милі, щораз дивуєте духовною силою, вродою і талановитою вдачею, оминаєте гострі кути, зберігаєте мир та спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє.
Спасибі Вам за життєдайну силу, розум, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе.
Бажаємо Вам, щоб те тепло, яке так щедро даруєте усім, хто Вас оточує, поверталося сторицею і зігрівало в ці перші весняні дні. Нехай свято увійде в кожну оселю ніжним ароматом квітів, лагідним сонячним промінням, подарує чудовий настрій, чарівні посмішки, слова любові, увагу та піклування близьких.
Зичимо Вам, чарівні жінки, доброго здоров’я, щедрої долі, родинного добробуту і злагоди, комфорту та затишку в душі, ясності та оптимізму в думках, ініціативності й творчості в діях, натхнення для нових професійних успіхів і життєвих перемог, здійснення найзаповітніших мрій.
Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у вас буде вдосталь часу.

Директор інституту В.Л.Акуленко
Голова профспілкового комітету Н.О.Тугай