Пробне тестування для учнів профтехучилищ міста

Шосткинський інститут СумДУ ініціював і організував проведення пробного тестування з української мови та літератури для учнів профтехучилищ міста - ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» та ДНЗ "Шосткинський центр професійно-технічної освіти".
Потреба у проведенні такої роботи виникла у зв’язку з нововведенням Міністерства освіти і науки України щодо ЗНО, а саме: 8 вересня 2017 року набув чинності наказ № 1103 про «Деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання в коледжах і ПТНЗ. Відповідно до цього наказу з 2018 року вперше державна підсумкова атестація з української мови (ДПА) має бути виключно у формі ЗНО. Тож у випускників коледжів й училищ виникла потреба набути вміння та навики проходження ЗНО і виконання тестових завдань певного змісту і форми.
А отже, пробне тестування, запропоноване училищам Шосткинським інститутом, допоможе учням не лише перевірити свої знання, але й ознайомитися з процедурою проходження ЗНО, дізнатися про всі деталі та нюанси випробування.
Матеріали для проведення пробного тестування з української мови та літератури були надані СумДУ.
Бланки з правильними відповідями на завдання тестів можна знайти за посиланням:
1 варіант     2 варіант    3 варіант    4 варіант    5 варіант

Шосткинський інститут СумДУ