Сумський державний університет увійшов до ТОР-100 вишів за рейтингом QS EECA

Сумський державний університет увійшов до ТОР-100 університетів (в категорії 61-70) та посів четверту позицію серед українських вишів за результатами рейтингу QS EECA 2014/2015 (для країн Європи, що розвиваються, та Центральної Азії). Дані результати представлені світовій громаді 17 грудня на конференції в Будапешті.
Загалом до ТОР-100 рейтингу QS EECA увійшло 6 українських університетів: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (35), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (51-60), Харківський національний університет ім. В. Каразіна (51-60), Сумський державний університет (61-70), Національний університет «Львівська політехніка» (81-90) та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (91-100).
Рейтинг EECA 2014/2015 проведено компанією QS вперше. Він охоплює університети 30 країн Європи, що розвиваються, та Центральної Азії. Згідно з класифікацією Світового банку, ці країни, незважаючи на свої відмінності, мають спільні соціально-економічні риси. За словами керівника дослідницького центру компанії QS Бена Саутера, університети цього регіону починають робити все більш вагомий внесок до міжнародної вищої освіти.
Нагадаємо, що у вересні 2014 року СумДУ увійшов до TOP-700 провідних університетів світу за міжнародним рейтингом вищих навчальних закладів QS World University Rankings. Серед українських вишів СумДУ посів четверту позицію з рейтинговим показником 651-700.