Кафедра економіки підприємств запрошує взяти участь у студентському науковому семінарі на тему «Інновації в сучасному світі»

Інноваційні процеси в сучасному світі відіграють важливу роль і притаманні кожному етапу історичного розвитку людства. Нині вже ніхто не сумнівається в тому, що всі основні сфери життєдіяльності суспільства розвиваються за рахунок інноваційних технологій.
Саме інноваційним винаходам, світовим розробкам в усіх сферах людської діяльності, які змінюють світогляди людей , присвячений науковий семінар «Інновації в сучасному світі», ініціаторами проведення якого стали студенти ІV курсу кафедри економіки підприємств.
Семінар спрямований на активне пізнання такого складного та цікавого процесу, як поширення і створення інновацій шляхом безпосередньої участі в обговоренні доповідей, а також формування самостійних суджень про важливість інновацій у сучасному світі, уміння відстоювати власні думки, аргументувати їх на основі відомих фактів.
Кафедра економіки підприємств запрошує усіх бажаючих узяти участь у студентському науковому семінарі на тему «Інновації в сучасному світі» та виступити з доповіддю або повідомленням. До участі в семінарі запрошуються студенти ІІІ-V курсів.
Бажаємо учасникам семінару творчої наснаги і плідної роботи!
Семінар відбудеться 24 грудня 2013 року в ауд. 201.

Студенти ІV курсу ШІ СумДУ

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.