Акредитація кафедри ХТВМС

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №964-л від 30.05.2018 р. з 04 по 06 червня 2018 року в Шосткинському інституті СумДУ працювала експертна комісія з проведення чергової акредитаційної експертизи освітньої діяльності з підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.050503 «Машинобудування».
До складу комісії входили:
- КИРИЧЕНКО Ігор Георгійович – декан механічного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
- ЦУРКАН Олег Васильович – доцент кафедри процесів та обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора П.С.Бердника Вінницького національного аграрного університету, кандидат технічних наук.
Проведення акредитаційної експертизи здійснювалося відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищ, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 року №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».
На підставі експертизи комісія рекомендувала акредитувати напрям 6.050503 «Машинобудування».
Висновки акредитаційної комісії направлені до Міністерства освіти і науки України.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

Висновки акредитаційної комісії >>>

На сторінку кафедри ХТВМС >>>