Art-Fest ШІСумДУ

У переддень свята – Дня свого заснування - Шосткинський інститут уже традиційно проводить Art-Fest ШІСумДУ, гостинно відкриваючи двері для тих, хто хоче познайомитися з навчальним закладом, тих, хто шукає себе і відповіді на запитання, ким стати, де продовжити навчання.
Тому студенти, викладачі та співробітники вузу радо зустрічали учнів шкіл міста Шостки і Кролевця, а також представників підприємств та установ, влади та бізнесу, щоб залучити їх до взаємовигідного спілкування, щоб презентувати інститут і його спеціальності, показати можливості і перспективи навчального закладу. Про себе, свої досягнення і таланти розповідали через виставку творчих робіт і фотосушку, виступи народних колективів та самодіяльність студентів окремих кафедр. Штрихи до своєрідного портрета ШІСумДУ додала екскурсія навчально-лабораторним корпусом, живе спілкування зі студентами та викладачами, щедре частування гостей солодощами.
Цьогоріч керівництво інституту вирішило поєднати Art-Fest ШІСумДУ з Днем кар’єри. Тож до заходу долучилися і представники Шосткинського міськрайонного ценрту зайнятості, які говорили з учнями про проблему вибору майбутньої професії, наявність певних природних даних для набуття тієї чи іншої спеціальності і, найголовніше, про перспективи подальшого працевлаштування. Відеоролики, підготовлені Центром зайнятості, спонукали школярів до серйозних дій з даної проблеми, зокрема проходження спеціального тестування.
Міський голова Нога М.П., директор інституту Тугай Н.О., випускники, які зробили вдалу кар’єру, зокрема керівник відділення Приватбанку Кисіль Ю.В., директор ЦЗДФН ШІСумДУ Шевцова Т.М, викладач кафедри СІТ Мозок Є.М., - у своїх виступах говорили про різні аспекти актуальної для шкільної молоді проблеми подальшого вибору життєвого шляху, давали слушні рекомендації та поради.
Art-Fest ШІСумДУ засвідчив: Шосткинський інститут – перспективний вищий навчальний заклад, що вже має свою історію і стрімко рухається вперед, посівши гідне місце серед вузів України.

На сторінку Студентам >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :