Отримати освіту за популярними спеціальностями стає простіше

На базі нового навчально-лабораторного корпусу інституту пройшло виїзне засідання організаційно-методичної комісії із заочної та дистанційної форм навчання СумДУ.
Роботу комісії очолив проректор з навчально-педагогічної роботи університету О.В. Бріжатий. Згідно з порядком денним спершу відбулася презентація спеціальностей «Переклад», «Журналістика», «Право». Потім до присутніх звернулися директор інституту Акуленко В.Л. та директор Центру заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання СумДУ Мелейчук С.С. Старшокласникам шкіл міста, представникам відділу освіти, педагогам була надана інформація про умови вступу та навчання за презентованими спеціальностями, а також продемонстрований фільм про Сумський державний університет. Доповідачі, заступники деканів із заочної та дистанційної форм навчання Ільченко О.В. та Яненко Я.В., наголосили, що відтепер шосткинська молодь має можливість здобути вищу освіту за такими популярними і затребуваними спеціальностями як у СумДУ, так і безпосередньо в місцевому вузі. А отримати усю необхідну інформацію можна на web-сайтах університету та інституту.
Після перерви в роботі комісії було заслухано звіти керівників вузу, зокрема, з доповіддю «Про організацію навчального процесу за заочною та дистанційною формами навчання» виступив директор ЦЗДФН інституту Павленко Ю.Є., а про стан профорієнтаційної роботи доповів заступник директора з навчально-педагогічної роботи Проценко О.М.
Після закінчення запланованих заходів, які були регламентовані порядком денним, члени комісії мали змогу відвідали дослідні лабораторії та інші навчальні приміщення нового навчально-лабораторного корпусу інституту, що входить до складу Індустріального парку «Свема».

На сторінку ЦЗДФН >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.