Зі святом !

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Зі святом Вас, дорогі жінки - колежанки, співробітниці, студентки, партнери спільних проектів і щоденних справ!

З днем - світлим від посмішок, теплим від слів, яскравим від квітів, радісним від почуттів! З Вашим прекрасним весняним святом – 8 Березня!
Жінка – це краса і розум, кохання і повага, активність і відповідальність, ініціатива і натхнення, початок і основа життя людського. Без Вас не уявити будь-який колектив, а значимість важко переоцінити. Наш інститут живе, діє і розвивається завдяки Вашій енергії, підтримці, оптимізму і творчості.
Тож, цей жіночий день – хороший привід висловити Вам вдячність і пошану, зізнатися в любові і прихильності, щиро побажати здоров’я, добробуту, родинного затишку, удачі і здійснення мрій.
А ще миру усім нам і світлого завтра!

Заступник директора інституту О.М. Проценко